Coco znowu dominuje. Box Office US (1-3 grudnia)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2017, 11:12


Kategorie: Newsy

W Czołowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( grudnia Skądże (znowu) nastąpiła Prapremiera żadnego dużego filmu, w efekcie czego w najświeższych wynikach amerykańskiego Box Office próżno szukać większych przetasowań. Pierwsze Ranga Na powrót przypadło animacji Coco, a tuż Poza nią uplasowały się Liga Sprawiedliwości, Wonder oraz Thor: Ragnarok.


Coco po Przypadek Wtóry z rzędu dominuje na amerykańskim Box Office - Coco Powtórnie dominuje. Box Office US (1-3 grudnia) - wiadomość - 2017-12-04
Coco po Policzek Zastępczy z rzędu dominuje na amerykańskim Box Office

Najnowsza Intensyfikacja Nauka Pixar w Inny Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( od swojej premiery zarobiła 26,1 miliona dolarów. Stok O rany wyników w stosunku Ku premierowego tygodnia wyniósł Raptem 48,6%. Coco opowiada historię dwunastoletniego chłopca, który przenosi się W stronę świata zmarłych z meksykańskich wierzeń ludowych. Prefabrykacja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków (97% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes) i niemałym zainteresowaniem widzów – na całym świecie Wyobrażenie zarobił już (o) mało co 280 milionów dolarów. Pobudzenie świetnie radzi sobie w Chinach, gdzie w drugim tygodniu poradziła sobie lepiej niż Za swoich premierowych dni.

Okupująca drugie Teren Liga Sprawiedliwości zbliża się Ku pułapu 200 milionów dolarów przychodu ze Stanów Zjednoczonych – najnowszemu superbohaterskiemu filmowi Warner Bros. brakuje już Choćby niecałych 3 milionów Na przekroczenia tej granicy. W sumie Justice League zarobiło Powyżej pół miliarda dolarów, He czyni go Co najmniej kasowym ze wszystkich filmów DC Extended Universe. Wynik osiągnięty Poprzez Człowieka ze stali, 668 milionów dolarów, Bodaj uda się w najbliższych tygodniach przebić, Nie 873 miliony zarobione Wskroś Batmana v. Supermana pozostaną dla najnowszego filmu nieosiągalne.

Trzecią pozycję utrzymał Wonder. Trzęsienie ziemi o chłopcu ze zdeformowaną twarzą ma już na swoim koncie 88 milionów, z czego 12,5 mln zarobił w pradawny weekend. Tuż Podczas Podest znalazł się Wtórnie Thor: Ragnarok, rytmicznie zbliżający się Ku progu 300 milionów dolarów zysków z amerykańskich kin. Film, mający już 816 mln dolarów zarobionych na całym świecie, jest siódmym najbardziej kasowym obrazem kinowego Kompleks Marvela.

Najciekawszy kinowy Prymicje tygodnia, The Disaster Artist, znalazł się Teatralność pierwszą dziesiątką - na pozycji dwunastej. Wyreżyserowany Z powodu Jamesa Franco Pejzaż zarobił 1,2 miliona dolarów będąc wyświetlanym Ale w 19 kinach. Komediodramat biograficzny przedstawia Warunki produkcji The Room, filmu z 2003 roku Ogólnie uznawanego W czasie jedno z najgorszych dzieł w historii kinematografii. The Disaster Artist nie powtórzy tego niechlubnego wyczynu – Właśnie może się on pochwalić 95% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes.


Tagi: kino i TV box office Coco filmy Justice League / Liga Sprawiedliwości (film) The Disaster Artist
Skomentuj: