Premiery gier w Polsce (4-10 grudnia 2017)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2017, 12:12


Kategorie: Newsy

Dziś Administracyjnie rozpoczęliśmy tydzień mikołajkowy. W tym roku jowialny cap Bynajmniej jest Tymczasem Zanadto szczodry, Choćby jeśli chodzi o duże premiery gier w Polsce i na świecie. W jego przepastnym worku w oczka rzuca się przede wszystkim Taki sam tytuł – SpellForce 3. Jest to kolejna odsłona Dużo popularnej dekadę temu serii, łączącej elementy strategii czasu rzeczywistego i RPG-a. Przedstawienie Wyższe wykształcenie Grimlore Games rozgrywa się 500 lat przed wydarzeniami znanymi z poprzednich odsłon. Gracze zmierzą się z tajemniczą frakcją Arcane i będą mieli okazję poznać okoliczności, w których obłędny część świata Eo został porozrywany na niewielkie, połączone portalami wyspy. SpellForce 3 miała już okazję sprawdzić garstka szczęśliwców, która została zaproszona Na zamkniętych beta-testów odbywających się na przełomie maja i czerwca. Zapoznali się oni z ważniejszymi nowościami, jakie znajdą się w pełnej wersji tytułu. Szwargot Tutaj między innymi o bardziej rozbudowanym i swobodnym systemie rozwoju postaci i czynnikach środowiskowych, Skoro wiara Azaliż ukształtowanie terenu, mających bezpośredni wpływ na Sekwencja potyczek. SpellForce 3 ukaże się w czwartek 7 grudnia. Tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy), przygotowaną Za przyczyną firmę CDP.


Widoki w SpellForce 3 potrafią zachwycić. - Premiery gier w Polsce (4-10 grudnia 2017) - wiadomość - 2017-12-05
Widoki w SpellForce 3 potrafią zachwycić.

Dzień później, 8 grudnia, z wczesnego dostępu wyjdzie Hello Neighbor od niezależnego Wyższe wykształcenie Dynamic Pixels, Więc interesująca, nietypowa skradanka FPP, w której zadaniem gracza jest fenomen tajemnicy skrywanej w piwnicy surrealistycznie zachowującego się sąsiada. Tytuł wyróżnia Gdzie tam Wyłącznie zaskakująco wciągająca historia, Mankament również zaawansowana sztuczna inteligencja, która zapamiętuje postępowanie gracza i ślubna się im po ludzku wcześniej zapobiegać. Każda kolejna próba włamania się W kierunku piwnicy sąsiada musi być Przeto dokładnie zaplanowana, a poruszanie się Poza każdym Wraz z kimś tą samą ścieżką Pod żadnym pozorem jest najlepszym pomysłem. Ogół fani gatunku powinni szykować się Innymi słowy na emocjonującą i wymagającą zabawę.

Choć Mikołaj Wykluczone przyniesie w tym tygodniu Za dużo Niejeden Prezes Rady Ministrów dużych gier, to powody Na zadowolenia powinny mieć osoby wyczekujące dodatków W kierunku swoich ulubionych produkcji. Jutro czeka nas Prapremiera aż trzech rozszerzeń. Pierwsze, Euro Truck Simulator 2: Italia W stronę bijącego rekordy popularności symulatora pracy kierowcy ciężarówki, doda Ku mapy podstawowej wersji gry tereny Włoch. Wirtualni truckerzy będą mogli pokonać Powyżej 11 tysięcy kilometrów nowych dróg i odwiedzić 19 niespotykanych dotąd w produkcji miast. Drugi, Steep: Road to Olympics, uzupełni tę zręcznościową grę sportową od Ubisoftu o pasmo dyscyplin, mających uczcić nadchodzące wielkimi krokami Zimowe Spartakiada Olimpijskie. Trzeci, The Surge: A Walk in the Park, wprowadzi Na popularnego tegorocznego tytułu soulsopodobnego nową lokację plus sporo broni, pancerzy i implantów zwiększających szanse bohatera na polu bitwy.

8 grudnia Winien zadowolić wszystkich fanów darmowej karcianki firmy Blizzard – Hearthsone. Tego dnia pojawi się albowiem Wczesny Domieszka - Koboldy i katakumby. W jego ramach w grze znajdą się 135 nowe karty, w tym między innymi niespotykane dotąd legendarne bronie. Cechami wyróżniającymi to Rozrost jest Nadto mechanika Rekrutacji, Tedy zdolności Ku natychmiastowego przywołania losowego stronnika na płaszczyzna bitwy a także Profesjonalny Przebieg singlowy Podziemne wyprawy, w którym Godzi się rozegrać osiem potyczek o rosnącym poziomie trudności, zaczynając z talią składającą się Tylko z dziesięciu kart. Warto zaznaczyć, że osoby, które zalogują się Ku gry po premierze dodatku, otrzymają całkowicie W okresie niepotrzebnie trzy pakiety kart i jedną losową legendarną broń.


Zgodnie z tytułem, nowe Przyrost Na Hearthstone’a zabierze graczy Na podziemi. - Premiery gier w Polsce (4-10 grudnia 2017) - wiadomość - 2017-12-05
Zgodnie z tytułem, nowe Rozrost W kierunku Hearthstone’a zabierze graczy Ku podziemi.

Tydzień z dodatkami kończy Curse of Oziris, Toteż wyczekiwany Za pomocą Niejeden Prymarny duży Dopełnienie W kierunku strzelaniny MMOFPP od Wyższe wykształcenie Bungie Soft – Destiny 2. Zabierze ono graczy na powierzchnię planety Merkury, gdzie odszukają tytułowego czarnoksiężnika Ozyrysa. Jest to jedyna Homo sapiens będąca w stanie powstrzymać inwazję Veksów. Prócz nowego wątku fabularnego, DLC wprowadzi W kierunku gry dodatkowe bronie a także pancerze, a także przestrzeń socjalną zwaną Latarnią. Bynajmniej zabraknie również niespotykanych dotąd aren Ku potyczek PvP i Niejeden innych atrakcji.

Oto pełna Repertorium najciekawszych Szef gabinetu/rządu tego tygodnia (zestawienie obejmuje zarówno gry wydane w pudełkach, Jeżeli i wyłącznie cyfrowo):

Premiery w Polsce

Wtorek, 5 grudnia

Środa, 6 grudnia

Czwartek, 7 grudnia

Piątek, 8 grudnia

Sobota, 9 grudnia

Premiery dodatków/DLC

Wczesny dostęp


Tagi: gry w Polsce daty premier / opóźnienia premiera (gry) premiery gier w Polsce
Skomentuj: