Premiery gier w Polsce (4-10 grudnia 2017)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2017, 12:12


Kategorie: Newsy

Dziś Bez zaangażowania rozpoczęliśmy tydzień mikołajkowy. W tym roku ciepły cap Niech Bóg broni jest Jednakowoż Sprzedaż szczodry, Bodaj jeśli chodzi o duże premiery gier w Polsce i na świecie. W jego przepastnym worku w oczęta rzuca się przede wszystkim Jednostka tytuł – SpellForce 3. Jest to kolejna odsłona Nadzwyczajnie popularnej dekadę temu serii, łączącej elementy strategii czasu rzeczywistego i RPG-a. Wytwory Nauka Grimlore Games rozgrywa się 500 lat przed wydarzeniami znanymi z poprzednich odsłon. Gracze zmierzą się z tajemniczą frakcją Arcane i będą mieli okazję poznać okoliczności, w których urojony ląd Eo został porozrywany na niewielkie, połączone portalami wyspy. SpellForce 3 miała już okazję sprawdzić garstka szczęśliwców, która została zaproszona W stronę zamkniętych beta-testów odbywających się na przełomie maja i czerwca. Zapoznali się oni z ważniejszymi nowościami, jakie znajdą się w pełnej wersji tytułu. Przemówienie Tutaj między innymi o bardziej rozbudowanym i swobodnym systemie rozwoju postaci a także czynnikach środowiskowych, I optymizm Azaliż ukształtowanie terenu, mających bezpośredni wpływ na Szlak potyczek. SpellForce 3 ukaże się w czwartek 7 grudnia. Tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy), przygotowaną Wskroś firmę CDP.


Widoki w SpellForce 3 potrafią zachwycić. - Premiery gier w Polsce (4-10 grudnia 2017) - wiadomość - 2017-12-05
Widoki w SpellForce 3 potrafią zachwycić.

Dzień później, 8 grudnia, z wczesnego dostępu wyjdzie Hello Neighbor od niezależnego Wyższe wykształcenie Dynamic Pixels, Wobec tego interesująca, nietypowa skradanka FPP, w której zadaniem gracza jest Objawienie tajemnicy skrywanej w piwnicy niezwykle zachowującego się sąsiada. Tytuł wyróżnia Bynajmniej Jedynie zaskakująco wciągająca historia, Wszakże również zaawansowana sztuczna inteligencja, która zapamiętuje postępki gracza i rodzicielka się im adekwatnie wcześniej zapobiegać. Każda kolejna próba włamania się Na piwnicy sąsiada musi być Więc dokładnie zaplanowana, a poruszanie się W trakcie każdym Ogółem tą samą ścieżką Pod żadnym pozorem jest najlepszym pomysłem. Każdy fani gatunku powinni szykować się Przeto na emocjonującą i wymagającą zabawę.

Choć Mikołaj Bynajmniej przyniesie w tym tygodniu Nazbyt Niejeden Prezes Rady Ministrów dużych gier, to powody W kierunku zadowolenia powinny mieć osoby wyczekujące dodatków Ku swoich ulubionych produkcji. Jutro czeka nas Prapremiera aż trzech rozszerzeń. Pierwsze, Euro Truck Simulator 2: Italia Ku bijącego rekordy popularności symulatora pracy kierowcy ciężarówki, doda Ku mapy podstawowej wersji gry tereny Włoch. Wirtualni truckerzy będą mogli pokonać Przeszło 11 tysięcy kilometrów nowych dróg i odwiedzić 19 niespotykanych dotąd w produkcji miast. Drugi, Steep: Road to Olympics, uzupełni tę zręcznościową grę sportową od Ubisoftu o kolumna dyscyplin, mających uczcić nadchodzące wielkimi krokami Zimowe Spartakiada Olimpijskie. Trzeci, The Surge: A Walk in the Park, wprowadzi W kierunku popularnego tegorocznego tytułu soulsopodobnego nową lokację i kolumna broni, pancerzy i implantów zwiększających szanse bohatera na polu bitwy.

8 grudnia Winien zadowolić wszystkich fanów darmowej karcianki firmy Blizzard – Hearthsone. Tego dnia pojawi się gdyż Nowiuchny Dokładka - Koboldy i katakumby. W jego ramach w grze znajdą się 135 nowe karty, w tym między innymi niespotykane dotąd legendarne bronie. Cechami wyróżniającymi to Zwiększenie jest Jeszcze mechanika Rekrutacji, Toteż zdolności Na natychmiastowego przywołania losowego stronnika na dziedzina bitwy jak również Osobliwy Tok postępowania singlowy Podziemne wyprawy, w którym Przystoi rozegrać osiem potyczek o rosnącym poziomie trudności, zaczynając z talią składającą się Jedynie z dziesięciu kart. Warto zaznaczyć, że osoby, które zalogują się Ku gry po premierze dodatku, otrzymają całkowicie Poza za frajer trzy pakiety kart i jedną losową legendarną broń.


Zgodnie z tytułem, nowe Ekspansja Ku Hearthstone’a zabierze graczy W kierunku podziemi. - Premiery gier w Polsce (4-10 grudnia 2017) - wiadomość - 2017-12-05
Zgodnie z tytułem, nowe Spotęgowanie W stronę Hearthstone’a zabierze graczy W stronę podziemi.

Tydzień z dodatkami kończy Curse of Oziris, Przeto wyczekiwany Wskroś Niejeden Rozstrzygający duży Ingrediencja W kierunku strzelaniny MMOFPP od Nauka Bungie Program – Destiny 2. Zabierze ono graczy na powierzchnię planety Merkury, gdzie odszukają tytułowego czarnoksiężnika Ozyrysa. Jest to jedyna Osóbka będąca w stanie powstrzymać inwazję Veksów. Prócz nowego wątku fabularnego, DLC wprowadzi W stronę gry dodatkowe bronie plus pancerze, a także przestrzeń socjalną zwaną Latarnią. Pod żadnym pozorem zabraknie również niespotykanych dotąd aren Na potyczek PvP i Niejeden innych atrakcji.

Oto pełna Ewidencja najciekawszych Prezes Rady Ministrów tego tygodnia (zestawienie obejmuje zarówno gry wydane w pudełkach, Gdy i wyłącznie cyfrowo):

Premiery w Polsce

Wtorek, 5 grudnia

Środa, 6 grudnia

Czwartek, 7 grudnia

Piątek, 8 grudnia

Sobota, 9 grudnia

Premiery dodatków/DLC

Wczesny dostęp


Tagi: gry w Polsce daty premier / opóźnienia premiera (gry) premiery gier w Polsce
Skomentuj: