Ubisoft rozdaje za darmo World in Conflict: Complete Edition

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.12.2017, 04:12


Kategorie: Newsy

Ubisoft rozdaje Zbyt na  ładne/piękne oczy World in Conflict: Complete Edition - rycina #1

Od dziś W stronę 11 grudnia W kierunku godziny 11:00 czasu polskiego Przedsiębiorstwo Ubisoft rozdaje Poza jałowo grę World in Conflict: Complete Edition na komputery osobiste. Żeby ją otrzymać, musicie kliknąć w oczywisty poniżej link i zalogować się na swoje Rachunek Uplay. To wszystko. Remake zostanie impulsywnie dopisana W stronę Waszej biblioteki i będziecie mogli w nią grać W kierunku woli.

Rozdawana Sort zawiera wydaną we wrześniu 2007 roku „podstawkę” tudzież wypuszczony kilkanaście miesięcy później Załącznik Soviet Assault. Fabrykowanie jest strategią czasu rzeczywistego, w której trafiamy W kierunku alternatywnej wersji przeszłości, gdzie Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich Wykluczone uległ rozpadowi, a W miejsce tego rozpętał następną wielką wojnę, dokonując inwazji na USA. Naszym zadaniem jest odparcie ataku.

Z kolei w rozszerzeniu Soviet Assault mamy okazję obserwować znane już wydarzenia, Minus z perspektywy ZSRR. Rywalizacja sama w sobie Niech Bóg broni uległa większym zmianom, więc cały Wiek należy dowodzić armią (wozy opancerzone, czołgi, piechota itd.), Wszelako Jednocześnie z nową kampanią pojawiło się Parę dodatkowych map i jednostek.


Tagi: promocje gry za darmo (promocje) Massive Entertainment / Ubisoft Massive promocje cyfrowe PC rocznica Ubisoft Uplay World in Conflict PC
Skomentuj: